Wydarzenia

Zaśpiewy

Dowiedz się również o ...

Zajęcia dla dzieci

Koncert relaksacyjny

Masaż dźwiękiem

KONTAKT DO MNIE

Chcesz abym odpowiedziała na jakieś Twoje pytania,

masz ochotę skorzystać z moich usług,

nawiązać ze mną współpracę

- napisz do mnie.

WSPÓŁPRACA:

Istnieje możliwość zaaranżowania jednorazowych lub cyklicznych zajęć dla zorganizowanej grupy w mojej przestrzeni, max 10 osób , Muzykopilates 35 zł od osoby, Dźwiękorelaksacja 45 zł

 

WSPÓŁPRACA DOJAZD: Możliwy dojazd do zorganizowanej grupy np warsztatowej. Koszt dojazdu na terenie Nowego Sącza i okolic do 50 km to 40 zł za osobę, przy minimum 10 osób (przy mniejszej ilości osób cena stała 400zł) .                                 

Zachęcam do łączenia ofert np Muzykopilates z Koncertem Relaksacyjnym, a kolejnego dnia indywidualne Masaże Dźwiękiem. Cena za dojazdy dalej niż 50 km ustalana jest indywidualnie.

 

 

Spotkania odbywają się w kameralnej grupie, w miłej i spokojnej atmosferze i w rytmie swoich możliwości. Uczymy się wsłuchiwać w swoje potrzeby. Wzmacniamy ciało i uspokajamy umysł. Po zajęciach każda/y z nas wychodzi zrelaksowany i pulsujący życiem.

 

MUZYKOPILATES - zajęcia dla kobiet w kameralnej grupie oparte na ćwiczeniach Pilates, z elementami Jogi, w całości wspierane przez muzykorelaksację i pracę z oddechem. Podczas zajęć pracujemy nad ćwiczeniami odciążającymi kręgosłup, poprawiającymi postawę, uelastyczniającymi ciało, wzmacniającymi mięśnie bez ich nadmiernego rozbudowania, wspomagającymi mięśnie dna miednicy.

Czas trwania: 1h 15 min

 

DŹWIĘKORELAKSACJA- zajęcia dla wszystkich, którzy mają potrzebę wyciszenia, zajrzenia w głąb siebie w obecności i uważności. Oparte o delikatny ruch, dźwięk, oddech, muzykoterapię aktywną i receptywną, techniki wizualizacji wzbogacone o piękne i relaksujące dźwięki instrumentów relaksacyjnych. 

Czas trwania: 1h 

 

Sprawdź w wydarzeniach kiedy odbywają się zajęcia i zapisz się już dziś. 

Muzykopilates  Dźwiękorelaksacja

Strona internetowa wykreowana przez Kobieca energia w biznesie