Zaśpiewy

Dowiedz się również o ...

Muzykopilates

Koncert relaksacyjny

Masaż dźwiękiem

KONTAKT DO MNIE

Chcesz abym odpowiedziała na jakieś Twoje pytania,

masz ochotę skorzystać z moich usług,

nawiązać ze mną współpracę

- napisz do mnie.

Spotkania dla dzieci Muzykorelaksacja

Stwarzam przestrzeń i możliwość na autentyczne spotkanie Dziecka z Rodzicem - bez rozpraszaczy:).

Zabawa, dźwięk, oddech, masażyki i relaksację to coś na co często rodzice nie mają czasu lub zmęczeni trudami dnia codziennego- po prostu nie mają ochoty. Podczas spotkania gram na instrumentach relaksacyjnych, które odprężają i wyciszają.

 

Sprawdź w wydarzeniach kiedy odbywają się Muzyczne Wyciszanki dla Dzieci i Rodziców i zapisz się już dziś.

Muzyczne Wyciszanki dla dziecka z rodzicem

Spotkania dla dzieci " Niezwykłe Instrumenty"

Dla dzieci w każdym wieku, także tych najmłodszych oferuję Muzykorelaksację podczas codziennego leżaczkowania.

 

Muzyka na żywo to niesamowite odczucia wibracji dźwięku, całkowicie inne niż muzyka z odtwarzacza, dzięki czemu dzieci (a także Nauczyciele) będą mieli okazję wyciszyć się i odpocząć w przyjaznej i znanej przez siebie przestrzeni.

 

W dalszej perspektywie leżaczkowanie może kojarzyć się dzieciom z czymś bardzo przyjemnym, co ma swoje zalety w życiu małego człowieka i jego opiekunów.

 

Podczas Muzykorelaksacji gram na bardzo delikatnych instrumentach relaksacyjnych i chwilami nucę kołysankowo.

 

Koszt zajęć: zapytaj o przesłanie oferty

Czas trwania: 30-50 minut

Maksymalnie 25 osobowe grupy

 

To doskonała okazja do poznawania różnych niezwykłych instrumentów takich jak:

 - misy terapeutyczne (potocznie zwane tybetańskie) 

 - bębny,

 - gongi,

 - dzwonki,

 - marakasy,

 - tank drum,

 - rav vast

 - i wiele innych.

 

Oprócz aktywizujących i uwrażliwiających zabaw zapoznających z instrumentami, dzieci będą miały okazję zagrać na nich, stworzyć własny koncert, doświadczyć masażu dźwiękiem, angażując przy tym wszystkie zmysły.

 

Zajęcia nie tylko budzą ciekawość, ale i rozładowują napięcia, pomagają w skupieniu się i pokazują jak się relaksować.

 

Koszt zajęć: zapytaj o przesłanie oferty

Czas trwania: 30-50 minut

Maksymalnie 20 osobowe grupy

 

Wiek od 4 lat wzwyż.

Muzyczne zajęcia z dziećmi - muzykoterapia

 

Od 12 lat tworzę spotkania muzyczne dla dzieci w przedszkolach, prowadziłam muzykoterapię także w Szkole Podstawowej z Oddziałami specjalnymi oraz dziecięce zespoły wokalne W Gminnym Ośrodku Kultury. Muzyczną przygodę z przedszkolakami zaczynałam w Warszawie jako Asystent Nauczyciela i Instruktor Rytmiki w Artystycznym Przedszkolu. Współpracowałam w stolicy ze wspaniałym Muzycznym Domkiem (który wydał mnóstwo płyt z muzyką dla dzieci- chętnie przeze mnie wykorzystywanych na zajęciach), prowadząc zajęcia według ich koncepcji dla dzieci i ich opiekunów.

 

Od ośmiu lat działam jako Nuta Harmonii i nieustannie poszerzam horyzonty. Na ten moment swoje zajęcia w całości opieram o muzykoterapię, gdyż taka forma doskonale rezonuje ze mną. Muzyka daje ogromne spektrum możliwości i jest nieocenionym narzędziem do pracy z najmłodszymi. Pomaga przełamać bariery, nieśmiałości, uwierzyć w siebie, zintegrować grupę, wspiera rozwój mowy i ciała, pomaga pracować z emocjami, aktywizuje i relaksuje.Nie ma tu oceniania, jest czysta radość współtworzenia, dobra zabawa , a potem łagodne wyciszenie. Zajęcia są barwne, pełne dźwięku, wykorzystuję mnóstwo instrumentów - także tych niespotykanych- i pomocy typu chusta animacyjna, teatrzyk kamishibai, guma sensoryczna, kolorowe chusty , piórka i wiele innych.Zachęcam dzieci do własnych poszukiwań muzycznych w swoim otoczeniu. Pokazuję masażyki do muzyki, którymi mogą dzielić się z innymi. Różnorodność i fantazja nie ma końca. Pamiętam, jak kiedyś pewna Pani z Przedszkola powiedziała z powątpiewaniem, że "ciekawe na jak długo starczy mi pomysłów, skoro cały czas jest coś nowego" - pomysły są, to studnia bez dna!:)

 

WSPÓŁPRACA

Na ten moment realizuję cykliczne zajęcia kilku zaprzyjaźnionym przedszkolom i nie planuję więcej. Zachęcam do zapoznania się z ofertą spotkań "Świat Dźwięku", które realizowane są w formie dłuższych zajęć jednorazowo, raz w miesiącu, co dwa miesiące.

Zajęcia dla dzieci 

Strona internetowa wykreowana przez Kobieca energia w biznesie