Koncert relaksacyjny

Muzykopilates

Zaśpiewy

Dowiedz się również o ...

Zajęcia dla dzieci

KONTAKT DO MNIE

Chcesz abym odpowiedziała na jakieś Twoje pytania,

masz ochotę skorzystać z moich usług,

nawiązać ze mną współpracę

- napisz do mnie.

WSPÓŁPRACA: Możliwy dojazd do zorganizowanej grupy np warsztatowej na kilka masaży (max 4 w ciągu dnia, potrzebna kameralna przestrzeń ), cena z dojazdem za Masaż Dźwiękiem 222 zł. Zachęcam do łączenia z Koncertem Relaksacyjnym, na przykład: jednego dnia Koncert, a drugiego masaże indywidualne oraz Śpiew w Kręgu.

Masaż dźwiękiem mis terapeutycznych (potocznie zwanych tybetańskich) i innych instrumentów relaksacyjnych działa:

 

na poziomie ciała, emocji, umysłu

 uwalnia od stresu, blokad, napięć

 przybliża do samo-czucia i wglądu

w Siebie

 

 To wszystko prowadzi do osobistego rozwoju, a co za tym idzie uruchomienia procesów samouzdrawiających na wielu poziomach.

 

Używam certyfikowanych mis terapeutycznych Petera Hessa sprawdzanych pod kątem jakości w Instytucie Terapii Dźwiękiem w Uenzen (Niemcy), kamertonów z Akademi Dźwięku Barbary Romanowskiej, a także wiele innych najlepszej jakości instrumentów relaksacyjnych.

Sesja odbywa się w pozycji leżącej, w ubraniu. Misy terapeutyczne ustawia się m.in. na stopach, plecach dłoniach, brzuchu,  w odpowiedniej kolejności i delikatnie pobudza do drgań za pomocą filcowej pałeczki. Wprowadza to instrument w wibracje odczuwane w całym ciele. Gdy więcej mis współbrzmi, powstają alikwoty wspomagające uzyskanie głębokiego odprężenia. Masaż dźwiękiem jest nieinwazyjny i delikatny, wspierany przez dźwięki innych instrumentów relaksacyjnych takich jak dzwonki wietrzne, deszczowiec, tank drum, kamertony, rav vast- dzięki czemu jest to niezwykłe doświadczenie , po którym można spodziewać się bliższego kontaktu ze  swoim ciałem, potrzebami, emocjami, intuicją. Masaż dźwiękiem polecany jest przede wszystkim do likwidacji wszelkich napięć w ciele, w stanach podwyższonej nerwowości, reguluje przemianę materii, pomaga przy bezsenności, wspiera koncentrację. Wzrastają siły witalne i kreacja.

 

Jeśli czujesz, że Masaż Dźwiękiem Cię woła lub chcesz sprawić komuś bliskiemu wyjątkowy prezent- skontaktuj się. Sesja odbywa się w pięknej przestrzeni na Kochanowskiego 30 w Nowym Sączu.

 

koszt sesja indywidualna : 150 zł

sesja dla par: 250 zł 

czas trwania: sesja trwa 1h plus czas na rozmowę

Masaż dźwiękiem

Strona internetowa wykreowana przez Kobieca energia w biznesie