PRZYJACIELE WE WSPÓŁPRACY

KOMPETENCJE

A narzędziem do tego jest dla mnie muzyka, dźwięk, wibracja.

Nasze ciało to instrument, który czasami trzeba nastroić. I tym się dzielę - pomagam się nastroić, podwyższyć wibracje. A gdy się idzie zgodnie z tym co najbardziej współwibruje - nie ma czegoś takiego jak praca. Jest codzienne doświadczanie i kreowanie.

Cóż za radość!

 

Jak się dzielę?

 

Od czasów studiów towarzyszy mi motto:

 

""Muzyka wyraża to, co nie może być wypowiedziane i co nie może być stłumione""

~ Wiktor Hugo ~ 

Całe moje życie to muzyka- poprzez muzykę czuję i wyrażam Siebie. Najpierw była to dziecięca eksploracja szybko zamieniona na wymagające, często surowe kształcenie muzyczne, trwające cały okres szkolny aż do studiów, następnie wiele lat rozpuszczania nawarstwionych blokad poprzez ścieżkę zawodową, warsztaty, spotkania z inspirującymi ludźmi, samorozwój i nieustającą pracę nad Sobą, aż do usłyszenia swojej własnej muzyki... Muzyki Duszy i zachwycenia się nią w pełnej akceptacji dla całokształtu procesu.

 

Jestem Siewcą.

 

Według analizy Human Design jako Generator Manifestujący 6/2 " Naturalnie pokazuję innym jak być i żyć zgodnie ze sobą" .

Cześć ! Jestem Anita

Strona internetowa wykreowana przez Kobieca energia w biznesie

Poprzez Masaż Dźwiękiem, Koncerty Relaksacyjne, spotkania ze śpiewem, spotkania z ruchem i muzykorelaksacją moją misją jest zainspirować Cię do ujrzenia w Sobie tego co najpiękniejsze, czasem przyglądając się temu co najpiękniej nie wygląda. Uwielbiam ten moment, gdy po sesji dźwiękowej indywidualnej lub grupowej człowiek ma całkowicie inny wgląd w Siebie i potrafi dogłębniej przyjrzeć się Sobie. Czasem pojawia się nagłe olśnienie, czasem moment głębszej zadumy, czasem wyzwoli się lekkość i radość, czasem poleci łezka, czasem dotknie mocniej, czasem po prostu zrelaksuje zmęczone ciało i umysł. Ale zawsze, po prostu zawsze człowiek jaśnieje, rozświetla się!

 

W muzycznych spotkaniach z dziećmi moją główną misją jest pokazanie im jak wspaniały i barwny jest świat muzyki, jak wiele niezwykłych dźwięków jest wokół nas, jak muzyka na nas wpływa. Jeśli dziecko będzie mieć piękne doświadczenie z muzyką- w przyszłości muzyka być może pomoże mu w odreagowaniu emocji, w wyrażaniu Siebie- w ekspresji, stanie się narzędziem do inspirujących poszukiwań, a także pomoże w relaksowaniu się na co dzień.

 

Co jeszcze inspiruje mnie i co pomaga poruszać się po naszej planecie Ziemia?

Mam holistyczne podejście do życia. Widzę, jak wszystko się ze sobą przeplata i łączy. Bardzo interesuje mnie totalna biologia, astrologia wedyjska, hiperfizyka, system Human Design, numerologia, bioenergoterapia, medycyna chińska, a także praca z czuciem ciała m.in. taniec intuicyjny, joga, praca z oddechem. Wiedza, którą poznaję poszerza moje horyzonty i wspiera w pomaganiu tym, którzy otwarci są na zmianę i na ujrzenie swojej wyjątkowości.

 

Moim niezwykłym darem jest także śnienie. Śnię codziennie, bardzo dużo pamiętam, nawet te sny z dzieciństwa. Zainteresowałam się tym obszarem głębiej kilka lat temu, a rok temu ukończyłam Szkołę Śnienia Natalii Miłuńskiej i wtedy dopiero ujrzałam niesamowitość i wielowątkowość śnienia i już wiem, że to kolejny mój potencjał wołający o rozwój. Na całym świecie organizowane są Kręgi Snów- to także temat, który gdzieś tam głęboko we mnie woła.

 

Moim marzeniem jest tworzenie i dzielenie się muzyką taką jak ja ją czuję i być może dotykającą głębin.Czynię już ku zamanifestowaniu pewne kroki i na samą myśl o tym jest we mnie radość i poczucie spełnienia.

 

Jeśli czujesz chęć spotkania, zapraszam - wszelkie możliwości opisane są na tej pięknej stronce.

 

Z dźwięcznością - Anita